O firmie


Pragniemy, aby każdy nasz klient czuł, że podchodzimy do niego indywidualnie, a nasze działania są skupione na nim i jego potrzebach. Nasze zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych produktów reklamowych to priorytet naszej firmy. Chcemy, żeby wszystkie produkty, które stworzymy spełniały obecnie obowiązujące normy sprawiały, że nowoczesna technologia spełni Państwa oczekiwania i dumnie będzie reprezentować firmę. Naszym głównym celem jest ciągły rozwój i nauka, idziemy z duchem czasu, a każde nowe zlecenie jest kolejnym wyzwaniem. Czekamy na nowe wyzwania i zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była uczciwa i trwała przez wiele lat.

DOŚWIADCZENIE:
Znajomość branży reklamowej nie jest nam obca, a początki zaczęły się 5 lat temu. Wcześniejsza praca w branży fotograficznej pozwoliła posiąść wiedzę na temat kolorów oraz estetyki projektów. Poprzez szkolenia i własne doświadczenie stajemy naprzeciw Państwa wymaganiom. Realizujemy projekty których inni nie chcą wykonać, a każde tego typu wyzwanie dodaje nam skrzydeł.

O NASZEJ FIRMIE:
Jesteśmy młodą firmą, której jednak nie brakuje doświadczenia, pomysłów oraz zapału do pracy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego klienta. Korzystamy z najnowszych rozwiązań, a nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Nasz zespół tworzą kreatywni i dynamiczni ludzie, którzy stawiają sobie coraz to nowe wyzwania. FabrykaLiter.pl to nie tylko nazwa, za tymi słowami stoją ludzie z pasją i doświadczeniem, dla których motywacją są nowe wyzwania.